» » هیئت ورزشهای همگانی استان اصفهان موفق به کسب مقام اول در بخش وبینار و شایسته تقدیر در بخش لایو در پویش آماده باش گردید.

هیئت ورزشهای همگانی استان اصفهان موفق به کسب مقام اول در بخش وبینار و شایسته تقدیر در بخش لایو در پویش آماده باش گردید.

در تاریخ : 10.07.99
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 77

هیئت ورزش های همگانی استان اصفهان در پویش ملی آماده باش موفق به کسب مقام اول در بخش وبینار و شایسته تقدیر در بخش لایو شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان، دو عنوان توسط هیئت این استان در پویش سراسری آماده باش که با همت فدراسیون ورزش های همگانی کشور با عنوان خیزش هیات های ورزش همگانی استان ها برای مقابله با کرونا برگزار شد را به خود اختصاص داد.
این پویش از ۱۵ مردادماه سال جاری و با پیام آقای دکتر افشین مولایی سفید دشتی ریاست فدراسیون ورزش های همگانی کشور در استان آغاز شد و تا پایان شهریورماه توسط هیئت های شهرستان های این استان و کمیته ها و انجمن های متناظر استانی و شهرستانی با تولید برنامه های مختلف آموزشی- ورزشی در قالب وبینار، ویدئوهای آموزشی، چالش های ورزشی، مسابقات مجازی و ... برگزار شد.
در مراسم اختتامییه این پویش که با حضور دکتر عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان کشور در حوزه فرهنگی و توسعه ورزش همگانی برگزار شد از هیئت های برتر استانی که در بخش های مختلف این پویش ملی و کمیته ها و انجمن های متناظر که در کشور حائز کسب عناوین برتری شده اند تجلیل و تقدیر بعمل آمد. 
دسته بندی : اخبار ویژه
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
reload, if the code cannot be seen
گزارش تصویری