» » برگزاری اولین جلسه شورای راهبردی عملیاتی هیات ورزشهای همگانی استان اصفهان

برگزاری اولین جلسه شورای راهبردی عملیاتی هیات ورزشهای همگانی استان اصفهان

در تاریخ : 09.07.99
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 362

این جلسه با حضور اعضای شورای راهبردی عملیاتی هیات همگانی این استان که متشکل از خانم دکتر مشکل‌گشا، نائب رئیس هئیت، آقای دکتر حلاجیان، دبیر هیات و جمعی از اساتید و خبرگان حوزه ورزش همگانی، خانم‌ها دکتر نیازی و دکتر قاسمی و آقایان دکتر نصر، دکتر مرادی و دکتر مقدادی در محل هئیت ورزش‌های همگانی استان با موضوع تدوین استراتژی هیات ورزشهای همگانی استان برگزار شد.
دکتر مشکل گشا، ضمن تشکر از حضور اساتید، تاکید نمود که اهداف و استراتژی فدراسیون ورزش‌های همگانی را باید براساس نیاز، نقاط قوت و ضعف‌های ورزش همگانی در استان اصفهان بومی‌سازی کرد. لذا باید با این دیدگاه، استراتژی را تدوین نمود تا بتوان خلاهای موجود را پر کرد و این امر نیاز به یک هم‌اندیشی با افراد خبره و متخصص در این حوزه دارد.
هم‌چنین، دکتر حلاجیان، اظهار امیدواری کرد این جلسات منتج به برنامه‌های عملیاتی و راهکارهای مفید جهت رفع موانع و مشکلات ورزشکاران همگانی شود چراکه در ایام کرونا بیشترین آسیب به ورزشکاران همگانی وارد شده است.
در ادامه، پیرامون تدوین استراتژی مناسب برای هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان، برنامه‌های عملیاتی مفید و سازنده و فعالیت‌هایی جهت حفظ موقعیت در ایام کرونا در راستای استراتژی فدراسیون ورزش‌های همگانی به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.
در پایان، نیز، پیش‌نویسی از استراتژی هیات ورزش‌های همگانی استان آماده شد تا در جلسات آتی این شورا مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
دسته بندی : خبرها
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
reload, if the code cannot be seen
گزارش تصویری