» » هدف از برگزاری بازی و ورزش کودکان ترویج و بیان اهمیت ورزش و ایجاد روحیه شادابی دربین انان است

هدف از برگزاری بازی و ورزش کودکان ترویج و بیان اهمیت ورزش و ایجاد روحیه شادابی دربین انان است

در تاریخ : 29.09.97
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 453

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان،مریم شاهزیدی مسئول کمیته بازی ها و ورزش کودکان استان اصفهان در بازدید از مهد های کودک شهرستان مبارکه افزود:هدف از برگزاری بازی و ورزش کودکان ترویج و بیان اهمیت ورزش با کمترین هزینه و ایجاد روحیه شادابی در بین کودکان است.

وی افزود:هر بازی سالم و باروری که کودک به آن مشغول می شود دارای ارزش های مهمی است که با کمی تأمل نسبت به آنها، می توان به درستی به نقش و اهمیت بازی در حیات کودک پی برد.

مسئول کمیته بازی ها و ورزش کودکان استان اصفهان خاطر نشان کرد:الگوی صحیح راه رفتن، دویدن، پریدن وتمامی حرکات پایه، در همین دوران کودکی و بوسیله همین تحرک های کودکانه یادگرفته می شوند،چرا که اگرزمینه های مناسب برای فعالیت کودکان فراهم نشود، بسیاری از حرکات پایه احتمالا اشتباه و یا ناقص یادگرفته می شوند و عواقب نامطلوبی بر آینده کودک خواهد داشت.

وی با اشاره به فعالیت های کمیته بازی و ورزش کودکان استان اصفهان گفت: این کمیته به دنبال ایجاد فرهنگ توجه به بازی و ورزش کودکان و همچنین بستر سازی در راستای تحقق اهداف کمیته بازی و ورزش کودکان که در واقع سلامت حال و آینده کودکان است، برنامه های مدونی را ترسیم و به اجرا گذاشته است.دسته بندی : خبرها
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
reload, if the code cannot be seen
گزارش تصویری