» » تصویب داژبال در اولین المپیاد ملی ورزش های همگانی

تصویب داژبال در اولین المپیاد ملی ورزش های همگانی

در تاریخ : 09.11.96
توسط : einjs
نظرات : 0
بازدیدها : 487
 مسابقات داژبال در اولین المپیاد ورزش های همگانی برگزار می شود. 

به گزارش روابط عمومی انجمن داژبال ، در تاریخ 17 دی ماه جلسه مشترکی فی مابین مسئولین انجمن داژبال و اداره کل توسعه ورزش های همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.
در این جلسه در خصوص برگزاری اولین المپیاد ملی ورزش های همگانی گفتگو و تبادل نظر شد و در نهایت بر طبق اعلام نظر مسئولین وزارت ورزش و جوانان، برگزاری مسابقات 8 رشته ورزشی ( داژبال - طناب زنی - طناب کشی - والیبال سه نفره - پنالتی - شوت بسکتبال - دارت - روپایی ) و 2 رشته بومی ( به انتخاب اداره کل ورزش و جوانان استان مربوطه ) مورد تصویب قرار گرفت.
شرمین جباریان رئیس انجمن داژبال ایران و رئیس کنفدراسیون داژبال غرب آسیا در این خصوص گفت : تصویب برگزاری مسابقات داژبال در اولین المپیاد ملی ورزش های همگانی اقدامی بسیار ارزنده و شایسته از سوی مسئولین محترم وزارت ورزش و جوانان می باشد زیرا ورزش داژبال از جمله ورزش های بسیار جذاب و پرمخاطب در سطح کشور و همچنین بین الملل می باشد.
وی گفت : المپیاد فوق در نیمه سوم بهمن ماه در تمامی شهرستان های کشور و در بین تمامی سنین برگزار خواهد شد و این مهم به بسط و گسترش بیش از پیش ورزش داژبال در سطح کشور کمک شایانی خواهد کرد.
جباریان اضافه کرد: این المپیاد با شعار "ما همه برنده ایم " برگزار خواهد شد و مسئولین انجمن داژبال با تمام توان در جهت هرچه باشکوه برگزار شدن این المپیاد در خدمت جامعه ورزش داژبال کشور خواهد بود.

دسته بندی : خبرها
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
کد امنیتی : *
reload, if the code cannot be seen
گزارش تصویری